Dlaczego X-colors?

Poznaj wszystkie zalety naszych produktów.

Idealnie gładka

Idealna folia do zmiany koloru firmy X-Colors charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią, zapewniającą perfekcyjny i równomierny wygląd.

Właściwości samoregenerujące

Wyróżnia się zdolnościami samoregenerującymi, co pozwala na automatyczną naprawę drobnych zarysowań i uszkodzeń, zapewniając doskonały wygląd.

Wysoka wytrzymałość

Wysoka wytrzymałość na zniszczenia, zapewnia długotrwałą ochronę i zachowanie doskonałego wyglądu.

Grubość 160 mikronów

Zapewnia optymalny balans między trwałością, a elastycznością, umożliwiając łatwą aplikację i efektywną ochronę powierzchni.

Gwarancja 5 lat

Folie objęte są 5-letnią gwarancją, co świadczy o jej wysokiej jakości i daje użytkownikom pewność długotrwałej satysfakcji z użytkowania.

Idealna do stylizacji i projektów

Jest idealna do stylizacji i projektów, oferując szerokie możliwości kreatywne dzięki swojej jakości i wszechstronności w aplikacji.

Brak utraty koloru podczas rozciągania

Zachowuje swój intensywny kolor nawet podczas rozciągania, co gwarantuje równomierny i niezmieniony kolor na całej powierzchni aplikacji.

Łatwość aplikacji

Czy opanowałeś już sztukę zabezpieczania bezbarwnym PPF do perfekcji? Jeśli tak to napisz do nas, a prześlemy Ci szczegółowy skrypt odnośnie aplikacji kolorowych folii PPF X-colors oraz video ze wskazówkami ze strony praktycznej. Jeśli jednak nie jesteś przekonany w 100% do łatwości aplikacji kolorowym PPF to zapisz się na jedno z naszych szkoleń dostępnych w całej Polsce.

Palety kolorów

Odkryj kolory folii x-colors

Zainteresowany?

Wybierz jedną z dwóch opcji

Chcę zmienić kolor swojego samochodu

Wypełnij prosty formularz, aby odebrać wycenę na zmianę koloru swojego samochodu.

  Chcę zostać instalatorem

  Jeśli prowadzisz studio detailingowe i chciałbyś oferować swoim klientom najlepsze rozwiązania na rynku od X-Colors – koniecznie skontaktuj się z nami.

   Obserwuj x-colors oraz xcolors

   Obserwuj
   x-colors oraz xcolors

   Zajrzyj za kulisy naszej marki

   © 2023 X-COLORS. All Rights Reserved. Polityka prywatności

   Projekt i realizacja: